Paisleys verkoopt exclusieve handmade sieraden en mode-accessoires waarbij gebruik wordt gemaakt van natuurlijke materialen. Wij werken vanuit eigen atelier in Twente, van hier uit verzorgen wij ook workshops. Daarnaast importeren wij wollen sjaals uit India en verkopen koeienvacht & leren tassen, tunieken, kimono’s & jurken. Wij zijn altijd op zoek naar originele , stijlvolle accessoires & fashion met een bohemian touch.
Oorbellen Bo brown
Oorbellen Bo brown
€17.95
Deze mooie hand geborduurde oorbellen zijn superlicht en nikkelvrij.
Wikkelarmband van 3 soorten leer die je 2x om de pols wikkelt en sluit met een magneetsluiting. De magneet is een nikkelvrije sluiting.
Lengte van de armband is ca. 43 cm.
Geef een hart cadeau!
Dit leren koordje met Paisleys handmade hart van keramiek is 22 cm lang met een verlengkettinkje van 7 cm. Het hartje is ca. 2,5 cm.
Volg je hart; Een klein hartje hebben; Jij hebt een speciaal plekje in mijn hart; Je hart ophalen; Na aan het hart liggen; Met hart en ziel; Geluk zit in je hart; Naar je hart luisteren; Elkaar een warm hart toedragen….
Zeg het met een ❤️
Deze prachtige, bijna koninklijke oorbellen zijn op verzoek weer exclusief voor Paisleys gemaakt. Doublé oorknopje 3mm, nikkelvrij, met een facet geslepen glazen druppel met daaromheen verfijnde myuki kraaltjes. Allemaal handwerk! Prachtig als je uitgaat maar ook mooi met een spijkerbroek en stoere laarzen!!
Lengte 4 cm
Reviews(0)
There are no reviews yet.